Jak zamówić

Zamówienia
Zamówienia na portrety realizuję wysyłkowo, chyba że ktoś może zgłosić się po odbiór w Lublinie. Pierwszym etapem jest przesłanie do mnie zdjęcia e-mailem lub zwykłą pocztą.
email : piotrbober1@gmail.com
adres : podam zainteresowanemu telefonicznie (tel. 0605111943)

Zdjęcie
Zdjęcie powinno być wyraźne, przedstawiać zbliżenie twarzy i najlepiej gdyby było po prostu dobre jakościowo (osoba wygląda na nim korzystnie) – najlepsze są zdjęcia robione w studio lub w plenerze. Zdjęcia na których twarz nie jest blisko również mogą być wykorzystane, ale twarz musi być wyraźna. Jeżeli nie ma się pewności co do jakości zdjęcia, można wysłać kilka – ja wybiorę według mnie najlepsze.

Wykonywanie
Robienie portretu trwa minimum kilka dni, w zależności od formatu. Portret wysyłam za pobraniem pocztowym (płatne przy odbiorze przesyłki) priorytetem. Przesyłka jest odpowiednio usztywniona. Do ceny portretu doliczam koszt przesyłki. Koszt przesyłki będzie mniejszy przy płatności z góry. Na maila podam numer konta.

Podłoże i format:
Rysunki wykonuję na specjalnym grubszym papierze z fakturą, w wypadku pasteli kolorowym. Mogę wykonać również portret na płótnie czy innym podłożu techniką gwaszu, akrylową lub olejną. Format do uzgodnienia.

Cena:
Cena do uzgodnienia w zależności od techniki i formatu.